čas serveru: 15:35:58

Název: Moře

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 46 x 61 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 1123