čas serveru: 14:06:33

Petr Hana

Název: Portrét

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně razítko galerie Českých výtvarných umělců, stav původní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1141