Tempera / plátno / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 40 x 59 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 1165
3 000 Kč | 03.02.2020 20:00:27 |