Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař, na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 65 x 50 cm
Aktuální cena: 38 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 1408
Účastníci: 12
Příhozy: 49
Příhoz | Kdy | Přehozeno limitem |
---|---|---|
38 000 Kč | 23.04.2020 20:57:16 | |
37 000 Kč | 23.04.2020 20:56:17 | |
36 000 Kč | 23.04.2020 20:55:29 | |
35 000 Kč | 23.04.2020 20:54:20 | |
34 000 Kč | 23.04.2020 20:42:00 | Přehozeno limitem |
34 000 Kč | 23.04.2020 20:42:00 | |
33 000 Kč | 23.04.2020 20:41:50 | Přehozeno limitem |
32 000 Kč | 23.04.2020 20:41:50 | |
31 000 Kč | 23.04.2020 20:39:10 | Přehozeno limitem |
30 000 Kč | 23.04.2020 20:39:10 | |
29 000 Kč | 23.04.2020 20:38:47 | Přehozeno limitem |
28 000 Kč | 23.04.2020 20:38:47 | |
27 000 Kč | 23.04.2020 20:38:18 | Přehozeno limitem |
26 000 Kč | 23.04.2020 20:38:18 | |
25 000 Kč | 23.04.2020 20:37:37 | Přehozeno limitem |
24 000 Kč | 23.04.2020 20:37:37 | |
23 000 Kč | 23.04.2020 20:37:28 | Přehozeno limitem |
22 000 Kč | 23.04.2020 20:37:28 | |
21 000 Kč | 23.04.2020 20:24:41 | Přehozeno limitem |
20 000 Kč | 23.04.2020 20:13:37 | |
19 500 Kč | 23.04.2020 12:12:14 | |
19 000 Kč | 23.04.2020 12:09:06 | |
18 500 Kč | 23.04.2020 12:05:04 | |
18 000 Kč | 23.04.2020 11:07:29 | |
17 500 Kč | 23.04.2020 10:32:24 | |
17 000 Kč | 23.04.2020 10:30:22 | |
16 500 Kč | 23.04.2020 07:38:03 | |
16 000 Kč | 22.04.2020 23:13:36 | Přehozeno limitem |
16 000 Kč | 22.04.2020 23:13:36 | |
15 500 Kč | 22.04.2020 23:13:27 | Přehozeno limitem |
15 000 Kč | 22.04.2020 23:13:27 | |
14 500 Kč | 22.04.2020 23:13:20 | Přehozeno limitem |
14 000 Kč | 22.04.2020 23:13:20 | |
13 500 Kč | 22.04.2020 17:21:52 | Přehozeno limitem |
13 000 Kč | 22.04.2020 17:21:52 | |
12 500 Kč | 22.04.2020 15:10:24 | Přehozeno limitem |
12 000 Kč | 20.04.2020 20:46:38 | |
11 500 Kč | 13.04.2020 23:28:08 | |
11 000 Kč | 07.04.2020 12:23:48 | |
10 500 Kč | 16.03.2020 22:55:58 | |
10 000 Kč | 14.03.2020 22:16:24 | |
9 500 Kč | 14.03.2020 06:30:17 | Přehozeno limitem |
9 500 Kč | 14.03.2020 06:30:17 | |
9 000 Kč | 13.03.2020 17:58:54 | Přehozeno limitem |
8 500 Kč | 12.03.2020 07:12:17 | |
8 000 Kč | 09.03.2020 18:03:06 | |
7 500 Kč | 08.03.2020 07:35:58 | |
7 000 Kč | 04.03.2020 21:26:41 | |
6 500 Kč | 20.02.2020 14:23:27 |