Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav slušný )
Rozměr: 21,5 x 31,5 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3242
300 Kč | 26.07.2021 10:57:24 | Přehozeno limitem |