Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 13 cm
Rozměr: 18 x 13 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4155