Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav slušný )
číslováno: 3/100
Rozměr: 61 x 43,5 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4864