Akryl / pastel
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 50 x 40 cm
dílo získáno přímo od autorky
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5443