Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2017, stav slušný )
Rozměr: 90 x 130 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Id aukce: 6255
7 000 Kč | 13.08.2024 21:28:19 |