Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1947, stav slušný )
- z hradeckých studií
Rozměr: 28 x 20 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 6291
1 300 Kč | 13.08.2024 14:46:38 | Přehozeno limitem |
1 200 Kč | 08.07.2024 18:58:45 |