Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1911, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám ( plátkové zlato ), stav perfektní )
Rozměr: 54 x 35 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 6306