Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 17, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6369