čas serveru: 00:31:46

Jan Javorský

Název: Zlatá ulička

Linoryt
( signováno a datováno vpravo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 13 x 8 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 13 x 8 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6382