čas serveru: 11:25:46

Vladimír Jandejsek

Název: Strojek alla Gross

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 46 x 34 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6400