Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1984, stav slušný )
Rozměr: 33 x 43 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6401
1 200 Kč | 02.09.2024 17:25:07 |