čas serveru: 13:30:21

Jiří Šuhájek

Název: Kompozice

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno dole uprostřed, datováno 2000, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 40 x 57 cm
- rámováno pod sklem
Jiří Šuhájek

Rozměr: 40 x 57 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6426