čas serveru: 11:29:54

Jiří Peca

Název: Vltava

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2010, stav slušný )

Rozměr: 100 x 120 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6465