Olej / plátno
( signováno vpravo dole, studoval u prof. Brožíka, Hynaise a Schwaigra, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 64 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 1241