Olej / plátno / deska
( signováno vlevo dole, datováno 1879, dekorativní rám, stav původní )
restaurátorsky ošetřeno, pravost signatury restaurátorsky prověřena
posoudil PhDr. Mgr. Michael Zachař
Rozměr: 33 x 45,5 cm
Aktuální cena: 27 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 2307