Litografie
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 38 x 30 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5473
1 100 Kč | 21.09.2023 21:08:19 | |
1 000 Kč | 18.09.2023 11:27:27 |