Linoryt
( signováno a datováno vpravo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 16 x 8,5 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 16 x 8,5 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6383
100 Kč | 24.09.2024 10:54:42 |