Dobový tisk
( signováno a datováno vlevo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 32 x 23 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 32 x 23 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6387