čas serveru: 11:30:33

Název: Špatný začátek dne

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 24, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 16 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6403