čas serveru: 11:25:00

Gustav Macoun

Název: Podmračný den

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 49 x 68 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6423