čas serveru: 13:14:40

Ondřej Vaněk

Název: Lastura

Tisk na plátno
( označeno autorským razítkem, stav slušný )
Záruční list - Certificate of warranty
Obrazy jsou ručně kresleny na počítači v grafických programech a vytištěny velkoplošným InkJet tiskem na speciální malířské plátno – kanvas. To je napnuto na spodní blind rám. Nanesený inkoust je vpitý do hloubky materiálu, takže se neolupuje a neodírá. Povrch obrazu je chráněný příjemnou, matnou laminací proti otěru a UV záření.

Rozměr: 45 x 90 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6430