Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 1943, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 25 x 37 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 6443