Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
- obraz na několika místech poškozen ( popraskaná barva )
Rozměr: 115 x 78 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6448