čas serveru: 16:01:29

Klosa

Název: Hlava

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6495