Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 61 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6497
5 500 Kč | 21.10.2024 20:30:33 | Přehozeno limitem |
5 000 Kč | 11.10.2024 14:13:45 |