čas serveru: 22:36:02

Josef Čapek

Název: Naposledy s drakem

Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1932-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 18,5 x 23 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 100

600 Kč 17.06.2019 14:18:54
500 Kč 02.06.2019 18:54:21