čas serveru: 09:55:09

A. Drouant

Název: Olivový háj

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
dekorativní francouzský rám

Rozměr: 19,5 x 24 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1073

Účastníci: 5

Příhozy: 44

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
9 500 Kč 03.12.2019 21:39:27
9 000 Kč 03.12.2019 21:38:36
8 500 Kč 03.12.2019 21:36:59
8 000 Kč 03.12.2019 21:36:51 Přehozeno limitem
8 000 Kč 03.12.2019 21:36:51
7 500 Kč 03.12.2019 21:36:43 Přehozeno limitem
7 000 Kč 03.12.2019 21:36:42
6 500 Kč 03.12.2019 21:36:31 Přehozeno limitem
6 000 Kč 03.12.2019 21:35:52
5 500 Kč 03.12.2019 21:35:48
5 000 Kč 03.12.2019 21:35:44 Přehozeno limitem
4 900 Kč 03.12.2019 21:35:44
4 800 Kč 03.12.2019 21:35:39 Přehozeno limitem
4 700 Kč 03.12.2019 21:35:39
4 600 Kč 03.12.2019 21:35:26 Přehozeno limitem
4 500 Kč 03.12.2019 21:34:46
4 400 Kč 03.12.2019 21:34:39
4 300 Kč 03.12.2019 21:33:15
4 200 Kč 03.12.2019 21:32:23
4 100 Kč 03.12.2019 21:31:25
4 000 Kč 03.12.2019 21:31:21 Přehozeno limitem
4 000 Kč 03.12.2019 21:31:21
3 900 Kč 03.12.2019 21:31:16 Přehozeno limitem
3 800 Kč 03.12.2019 21:31:16
3 700 Kč 03.12.2019 21:31:10 Přehozeno limitem
3 600 Kč 03.12.2019 21:31:10
3 500 Kč 03.12.2019 21:31:02 Přehozeno limitem
3 400 Kč 03.12.2019 21:31:02
3 300 Kč 03.12.2019 21:30:47 Přehozeno limitem
3 200 Kč 03.12.2019 21:30:47
3 100 Kč 03.12.2019 21:16:43 Přehozeno limitem
3 000 Kč 03.12.2019 21:16:43 Přehozeno limitem
3 000 Kč 03.12.2019 21:16:43 Přehozeno limitem
2 900 Kč 03.12.2019 21:16:43 Přehozeno limitem
2 800 Kč 03.12.2019 21:16:43 Přehozeno limitem
2 700 Kč 03.12.2019 21:16:43 Přehozeno limitem
2 600 Kč 03.12.2019 21:16:43 Přehozeno limitem
2 500 Kč 03.12.2019 21:16:43 Přehozeno limitem
2 400 Kč 03.12.2019 21:16:43 Přehozeno limitem
2 300 Kč 03.12.2019 21:16:43 Přehozeno limitem
2 200 Kč 03.12.2019 21:16:43 Přehozeno limitem
2 100 Kč 03.12.2019 17:56:23 Přehozeno limitem
2 000 Kč 03.12.2019 17:17:04
1 900 Kč 11.11.2019 09:35:12