čas serveru: 20:00:43

Adolf Hajduček

Název: Ve žních - Beskydy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 27 x 36 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1083