Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 68 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 1109
500 Kč | 04.12.2019 18:23:49 | |
400 Kč | 03.12.2019 17:28:45 |