čas serveru: 00:35:28

Ferdinand Engelmuller

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1891, stav původní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1148

Příhozy: 41