čas serveru: 14:25:05

A. Augusta

Název: Podvečer

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 38 x 48 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 115