čas serveru: 22:36:14

Josef Hapka

Název: Praha - Nový svět

Tempera / plátno / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 40 x 59 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 1165

3 000 Kč 03.02.2020 20:00:27