čas serveru: 12:56:25

Arkadi Solovjev

Název: Zátiší s kyticí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 39, stav původní )

Rozměr: 74 x 80 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 122