čas serveru: 18:18:05

K. Havlata

Název: Partie z Krkonoš

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1330