čas serveru: 00:12:08

Robert Jiran

Název: Dáma v klobouku

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 12 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1333