čas serveru: 14:07:42

Gustav Porš

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 41, stav slušný )

Rozměr: 38 x 49 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1334