čas serveru: 21:33:28

Vojtěch Sedláček

Název: Ke Zdobnici

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1926, stav původní )
k obrazu znalecký posudek PhDr. Jiří Šmíd, znalec v oboru výtvarného umění ze dne 17. června 1990

Rozměr: 37 x 50 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1336