čas serveru: 19:50:13

Karel Schadt

Název: Chalupy v zimě

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1341