čas serveru: 15:02:37

Alexander J. Pelíšek

Název: Svatý Mikuláš

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datování 1916, stav původní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1667