čas serveru: 02:20:21

Oldřich Koníček

Název: Z lomu

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1920, stav slušný )

Rozměr: 73 x 83 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 1676