čas serveru: 09:30:01

Autor neurčen - Ažbého škola Mnichov

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, kolem roku 1900, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 80 x 43 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 1678

Příhozy: 25