čas serveru: 16:33:53

Jaroslav Mandl

Název: Zebry

Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 69 cm

Aktuální cena: 4 800 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1710