čas serveru: 11:36:04

Stanislav Kofroň

Název: Podzim na Sedlčansku ( Cesta u Bláhovy Lhoty )

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1957, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1992