čas serveru: 18:04:46

Monogramista M.

Název: Větrný mlýn

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 28 x 18 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1993