čas serveru: 01:06:39

Krýslová

Název: Velká Fatra

Pastel
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav původní )

Rozměr: 38 x 56 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2007