čas serveru: 17:20:25

Krýslová

Název: Chalupy

Pastel
( signováno vpravo dole, datováno 1982, stav původní )

Rozměr: 29 x 41 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2008